-
- Aanbod
- Citroën
- C5 Aircross
- Citroën C5 Aircross
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 16.792 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | HKZ-18-R |
| Datum eerste toelating | 2023-06-26 |
| Datum deel 1a | 2025-04-18 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Stof antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.6 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Gewicht | 1.405 kg |
| Wielbasis | 273 cm |
| Lengte | 450 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.980 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 230 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 148 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 196 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.3 seconden |
| Tankinhoud | 53 liter |
| Model van | 2022-00-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
1.2 PureTech Business Plus
1.6T 225pk PHEV AUT-8 360°Camera Trekhaak PDC Apple Carplay Android Navi Ecc Cruise Control Feel
1.6 PureTech 181pk Business Plus Aut-
1.2 PureTech 130pk Automaat Business
180pk Shine (Elektrisch Schuifdak - Trekhaak - Camera - Keyless Entry - LED - 19"incl 4S - Adaptieve Cruise Controle)
1.6 Plug-in Hybrid 225 Shine
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!