| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand |
4.900
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JJV-80-J |
| Datum eerste toelating | 2025-10-26 |
| Datum deel 1a | 2025-10-26 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Ambiance metropolitan grey met advanced comfort seats en zwart / licht grijze kunstlederen / stoffen bekleding |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Verbruik gemiddeld | 4.7 |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 506 kg |
| Gewicht | 1.319 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Lengte | 458 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.825 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 230 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 106 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.8 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2024-00-00 |
1.2 aut. 130pk/Widescreen/Stoelverwarming
130pk Max (Keyless Entry - Leder - Parkeersensoren V+A - Camera - LED - Head up - Navigatie - Automatische Airco - Apple Carplay)
1.2 Puretech Max Automaat | 360 Camera | Head-Up | Navigatie | Cruise Control | Climate Control
1.2 130PK Puretech Max | Opendak | 360 Camera | Premium audio |
1.6 THP Collection
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!