| Bouwjaar | 2013 |
|---|---|
| Tellerstand |
116.839
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | 6-KXH-30 |
| Datum eerste toelating | 2013-08-06 |
| Datum deel 1a | 2013-08-06 |
| Aantal eigenaren | 4 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.3 |
| Verbruik stad | 10.5 |
| Verbruik snelweg | 5.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 115 kW / 156 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 536 kg |
| Gewicht | 1.490 kg |
| Wielbasis | 282 cm |
| Lengte | 478 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.026 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.710 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 240 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 169 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.7 seconden |
| Tankinhoud | 71 liter |
| Model van | 2012-01-00 |
| Model tot | 2015-05-00 |
Feel Pack 50 kWh [ 3-Fase-11Kw ] {SOH-91%}
Feel 50 kWh
Feel Pack 50 kWh CARPLAY DAB NAVI CRUISE.
E-c4x Feel 50 kWh - Carplay, Navi, Cruise, SOH 98,3
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!