| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 28.662 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-27-LVD |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-07-25 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 75 kW / 102 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Wielbasis | 298 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Topsnelheid | 164 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 12.1 seconden |
| Model van | 2022-06-00 |
| Model tot | 2024-02-00 |
120pk Koelwagen L3H2 Thermo King 230v Stekker Airco Cruise Parkeersensoren Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkasten Airco Cruise control
2.2 BlueHDi 140pk L3 H2 Koelwagen Vrieswagen -20 Dag & Nacht Camera
2.2 BlueHDi 140pk L3 H2 Koelwagen Vrieswagen -20 Dag en Nacht
2.2 BlueHDi 140pk L3 H2 Koelwagen Vrieswagen -20 Dag en Nacht
2.2 BlueHDi L2 H2 Automaat Koelwagen -20 Graden
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!