| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 159.360 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-37-PDK |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2020-12-15 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 5.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 1.025 kg |
| Gewicht | 1.355 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.380 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.6 seconden |
| Model van | 2018-09-00 |
| Model tot | 2021-08-00 |
1.6 BlueHDI 75pk Euro6 Club Parkeersensoren Cruise control Airco
1.6BlueHDI Trekhaak Euro 6!
1.6BlueHDI 75pk Club
110pk Benzine L1H1 Airco Cruise Camera Parkeersensoren L1 Kompakt Airco Cruise control
1.5 BlueHDI Club XL | Apple Carplay | Cruise | Navi | Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!