-
- Aanbod
- Cenntro
- Logistar 200
- Cenntro Logistar 200
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 163 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 46 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Kenteken | V-36-GNB |
| Datum eerste toelating | 2022-12-21 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 60 kW / 82 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.065 kg |
| Gewicht | 1.485 kg |
| Wielbasis | 305 cm |
| Lengte | 580 cm |
| Breedte | 225 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.550 kg |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!