| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 33.548 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | X-126-BH |
| Datum eerste toelating | 2021-03-30 |
| Datum deel 1a | 2023-10-11 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 1.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 162 kW / 220 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Gewicht | 1.720 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Lengte | 445 cm |
| Breedte | 182 cm |
| Hoogte | 1.582 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.330 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 220 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
sDrive16d M-SPORT
SDrive18i Cruise control Climate control Navigatie Stoelverwarming
Aut. xDrive25e Executive Edition
sDrive20i Sport Pano Leer H/K HUD Sfeerverl NAP
sDrive20i M Sport Aut-
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!