| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Tellerstand | 105.528 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | X-438-BX |
| Datum eerste toelating | 2014-01-02 |
| Datum deel 1a | 2023-11-18 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 580 kg |
| Gewicht | 1.430 kg |
| Wielbasis | 276 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.010 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.700 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
| CO2-uitstoot | 185 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.4 seconden |
sDrive16d M-SPORT
Aut. xDrive25e Executive Edition
sDrive20i Sport Pano Leer H/K HUD Sfeerverl NAP
sDrive20i M Sport Aut-
sDrive18i Automaat M-Sport
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!