| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 20 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 89 – € 97 |
| Carrosserie | Coupé |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Datum eerste toelating | 2023-03-18 |
| Datum deel 1a | 2023-03-18 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | INDIVUDAL FROZEN BROOKLYN GRAU |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 9.9 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 405 kW / 551 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.993 cc |
| Laadvermogen | 370 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.600 kg |
| Wielbasis | 286 cm |
| Lengte | 479 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 139 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.970 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 650 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
| CO2-uitstoot | 226 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 307 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 3.7 seconden |
| Tankinhoud | 59 liter |
| Model van | 2022-07-00 |
| Model tot | 2022-12-00 |
4-serie Coupé Competition Autom Keramisch Head-Up Schaalstoelen Navi Camera Clima Apple Carplay 2x PDC LMV ENZ NL Auto.
4-serie Coupé Competition | Carbon Kuipstoelen | Stuurwiel Verwarming | Carbon Interieur/Exterieur | 360 Camera | Memory
4-serie Coupé Competition I Race Track I Carbon Bucket Seats
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!