| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 130.372 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | Coupé |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | HXT-35-G |
| Datum eerste toelating | 2021-03-16 |
| Datum deel 1a | 2025-07-18 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 10.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 375 kW / 510 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.993 cc |
| Laadvermogen | 455 kg |
| Gewicht | 1.700 kg |
| Wielbasis | 286 cm |
| Lengte | 479 cm |
| Breedte | 189 cm |
| Hoogte | 139 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.155 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
| CO2-uitstoot | 234 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 3.9 seconden |
4-serie Coupé Competition Headup 360View Keramisch Carbon Interieur Signal Green individual 43000km BJ2018
4-serie Coupé Competition Autom Keramisch Head-Up Schaalstoelen Navi Camera Clima Apple Carplay 2x PDC LMV ENZ NL Auto.
4-serie Coupé Competition I Race Track I Carbon Bucket Seats
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!