| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
132.505
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 93 – € 102 |
| Carrosserie | Coupé |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | J-175-VP |
| Datum eerste toelating | 2020-10-29 |
| Datum deel 1a | 2020-10-29 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.3 |
| Verbruik stad | 11.7 |
| Verbruik snelweg | 8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 331 kW / 450 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.979 cc |
| Laadvermogen | 470 kg |
| Gewicht | 1.570 kg |
| Wielbasis | 281 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.040 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
| CO2-uitstoot | 213 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4 seconden |
4-serie Coupé Competition Headup 360View Keramisch Carbon Interieur Signal Green individual 43000km BJ2018
4-serie Coupé Competition | Carbon Kuipstoelen | Stuurwiel Verwarming | Carbon Interieur/Exterieur | 360 Camera | Memory
4-serie Coupé Competition I Race Track I Carbon Bucket Seats
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!