| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
35.882
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | Coupé |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | T-246-GG |
| Datum eerste toelating | 2023-06-09 |
| Datum deel 1a | 2023-06-09 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 9.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 338 kW / 460 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.993 cc |
| Laadvermogen | 455 kg |
| Gewicht | 1.700 kg |
| Wielbasis | 275 cm |
| Lengte | 458 cm |
| Breedte | 189 cm |
| Hoogte | 1.403 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.155 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 550 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
| Topsnelheid | 250 km/u |
2-serie Coupé DCT | Dealer Onderhouden | Camera | Harman/Kardon | Memory Stoelen |
DCT Coupé
2-serie Coupé DCT
2-serie Coupé DCT Competition
2-serie Coupé DCT Competition H&K Pano Carbon
2-serie Coupé DCT Competition
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!