| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 55.075 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 80 – € 88 |
| Carrosserie | Coupé |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | X-484-LK |
| Datum eerste toelating | 2020-10-20 |
| Datum deel 1a | 2023-12-16 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 302 kW / 411 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.979 cc |
| Laadvermogen | 460 kg |
| Gewicht | 1.550 kg |
| Wielbasis | 269 cm |
| Lengte | 446 cm |
| Breedte | 187 cm |
| Hoogte | 141 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.010 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 550 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
| CO2-uitstoot | 222 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.2 seconden |
| Tankinhoud | 52 liter |
| Model van | 2018-07-00 |
| Model tot | 2021-06-00 |
DCT Coupé
2-serie Coupé DCT
2-serie Coupé DCT Competition
Coupé M2 DCT Competition 410PK
Coupé DCT Competition
2-serie Coupé DCT Competition H&K Pano Carbon
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!