| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 92.658 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | MPV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JGL-76-X |
| Datum eerste toelating | 2018-04-06 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 141 kW / 192 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Wielbasis | 278 cm |
| Lengte | 456 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 161 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.8 seconden |
Gran Tourer 216D
Gran Tourer BJR 2015 216d 116 PK Corporate Lease Essential 7p.
Active Tourer 218i Essential
Gran Tourer 216i Centennial Executive 7p | Origineel NL | LED | Trekhaak | PDC | Sportstuur | Cruise control | Climate control | Navi | Bluetooth | 16 inch
Gran Tourer 216d Centennial High Executive
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!