| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Tellerstand |
192.367
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 25 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 154 – € 161 |
| Carrosserie | MPV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | HF-554-J |
| Datum eerste toelating | 2015-10-31 |
| Datum deel 1a | 2015-10-31 |
| Aantal eigenaren | 4 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.1 |
| Verbruik stad | 4.7 |
| Verbruik snelweg | 3.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.496 cc |
| Laadvermogen | 715 kg |
| Gewicht | 1.445 kg |
| Wielbasis | 278 cm |
| Lengte | 456 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 161 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.160 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 270 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 108 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.6 seconden |
| Tankinhoud | 51 liter |
| Model van | 2015-01-00 |
| Model tot | 2016-03-00 |
Active Tourer 218i High Executive
Active Tourer 225XE 224 PK HYBRID XDRIVE EXECUTIVE
216d Active High Executive -LEER-LED-NAVI-ECC-
Active Tourer 225xe Sport-Line Centennial High Executive
Active Tourer 218i Executive | Org NL | Navigatie | Climate Control | 94.000 KM!! |
Active Tourer 225xe iPerformance Centennial Executive | Pano | Cruise | Camera
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!