| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 165.131 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | K-853-SB |
| Datum eerste toelating | 2017-11-27 |
| Datum deel 1a | 2022-10-21 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 8.2 |
| Verbruik stad | 11.1 |
| Verbruik snelweg | 6.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 250 kW / 340 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.979 cc |
| Laadvermogen | 705 kg |
| Gewicht | 1.810 kg |
| Wielbasis | 297 cm |
| Lengte | 509 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Hoogte | 154 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.515 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 450 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 187 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.3 seconden |
| Tankinhoud | 70 liter |
| Model van | 2015-03-00 |
| Model tot | 2018-06-00 |
Gran Coupé 640d High Executive EXPORT PRICE EX BPM!
Gran Coupé 640i F06 High Executive | Innovation pack | Soft close | 20 inch | Memory | Keyless-entry | Head-up | 360 Camera | Lane assist | 320 pk | Navi | PDC
Gran Coupé 650i V8 M-SPORT COMPETITION 540PK
Gran Coupé 313PK 640D Xdrive Euro6 High Executive Performance
Gran Coupé 640i High Executive
Gran Coupé 640i High Executive
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!