| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 135.323 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KDG-78-X |
| Datum eerste toelating | 2021-08-20 |
| Datum deel 1a | 2026-03-20 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Mineral Grau Metallic (B39) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Sensatec / Black (PKFSW) |
| Bekleding interieur | Leder |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 203 kW / 276 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Laadvermogen | 555 kg |
| Gewicht | 1.800 kg |
| Wielbasis | 285 cm |
| Lengte | 471 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.355 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 34 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.9 seconden |
| Tankinhoud | 40 liter |
| Actieradius elektrisch | 54 km |
| Model van | 2019-00-00 |
| Model tot | 2022-00-00 |
Touring 328i F31 Luxury-Line | 245 pk | Automaat | Dakraam | Leer | Trekhaak | Xenon | Head-up | Navi | Keyless entry | HiFi | Sportstuur | Cruise control
Touring 318i Sportline
Touring 318i Luxury Edition org.NL leer+el+vw camera el.klep trekhaak
Touring 330i M-Sport HUD ACC DAB MEMORY LEDER CAMERA '16
318i Luxury Line | Sportstoelen | Leder |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!