| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 194.231 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | R-894-XG |
| Kleur | BLACK SAPPHIRE METALLIC, SENSATEC 1 (zwart metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 6.1 |
| Verbruik stad | 7.5 |
| Verbruik snelweg | 5.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 135 kW / 184 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Wielbasis | 2.810 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 140 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 228 km/u |
Touring 328i F31 Luxury-Line | 245 pk | Automaat | Dakraam | Leer | Trekhaak | Xenon | Head-up | Navi | Keyless entry | HiFi | Sportstuur | Cruise control
Touring 318i M Sport Edition
Touring 330i M-Sport HUD ACC DAB MEMORY LEDER CAMERA '16
Touring 320i Executive |AUTOMAAT|CAMERA||NAP|DEALER ONDERHOUDEN|184PK|ELEKT KOFFERKLEP|
Touring 320d High Executive
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!