| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand |
135.253
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | MPV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | SX-569-X |
| Datum eerste toelating | 2018-06-20 |
| Datum deel 1a | 2018-06-20 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.8 |
| Verbruik stad | 7.1 |
| Verbruik snelweg | 5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 585 kg |
| Gewicht | 1.360 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.945 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 132 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.3 seconden |
216d Active High Executive -LEER-LED-NAVI-ECC-
Active Tourer 225xe Sport-Line Centennial High Executive
Active Tourer 218i Centennial High Executive (STOELVERWARMING, HEAD-UP, PDC, NAVI, LEDER, LED)
Active Tourer 225xe iPerformance Centennial Executive | Pano | Cruise | Camera
Active Tourer 225xe iPerformance High Executive Aut-
Gran Tourer 218i M Sport High Exe-
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!