| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand |
143.386
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | MPV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | SZ-771-H |
| Datum eerste toelating | 2018-07-10 |
| Datum deel 1a | 2018-07-10 |
| Aantal eigenaren | 4 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6 |
| Verbruik stad | 7.2 |
| Verbruik snelweg | 5.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 104 kW / 141 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 715 kg |
| Gewicht | 1.465 kg |
| Wielbasis | 278 cm |
| Lengte | 457 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 161 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.180 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 735 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 220 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 166 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.8 seconden |
| Tankinhoud | 51 liter |
| Model van | 2018-03-00 |
| Model tot | 2018-12-00 |
Active Tourer 225XE 224 PK HYBRID XDRIVE EXECUTIVE
216d Active High Executive -LEER-LED-NAVI-ECC-
Active Tourer 225xe Sport-Line Centennial High Executive
Active Tourer 225xe iPerformance Centennial Executive | Pano | Cruise | Camera
Active Tourer 225xe iPerformance High Executive Aut-
Gran Tourer 218i M Sport High Exe-
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!