| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
321
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 72 – € 78 |
| Carrosserie | MPV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | GKL-20-F |
| Datum eerste toelating | 2024-09-10 |
| Datum deel 1a | 2024-09-10 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 6.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 570 kg |
| Gewicht | 1.445 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Lengte | 439 cm |
| Breedte | 182 cm |
| Hoogte | 158 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.015 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 230 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 141 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 214 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Model van | 2022-01-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
216d Active High Executive -LEER-LED-NAVI-ECC-
Active Tourer 225xe Sport-Line Centennial High Executive
Active Tourer 218i Centennial High Executive (STOELVERWARMING, HEAD-UP, PDC, NAVI, LEDER, LED)
Active Tourer 218i Executive Launch Edition | Automaat | Sportstoelen | Camera | Navi | Dealeronderhouden | NL Auto
Active Tourer 225xe iPerformance Centennial Executive | Pano | Cruise | Camera
Active Tourer 225xe iPerformance High Executive Aut-
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!