-
- Aanbod
- Audi
- RS3 Sportback
- Audi RS3 Sportback
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 7.050 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Hatchback (5-drs) |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2022-06-03 |
| Kleur | Grijs mica |
| Laksoort | Mica |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.1 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 294 kW / 400 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.480 cc |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Wielbasis | 263 cm |
| Aantal cilinders | 5 |
| Koppel | 500 Nm |
| CO2-uitstoot | 206 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 3.8 seconden |
| Tankinhoud | 55 liter |
| Model van | 2021-07-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
1500 MY2025 BPM Vrij 4x4 Crew Cab Limited Night bomvol
1500 MY2025 BPM VRIJ 4x4 Crew Cab Limited Night 2025
1500 pick up 4x4 Crew Cab Longhorn NIght Edition
1500 pick up 4x4 Crew Cab Longhorn NIght Edition
114 CDI XL Overbrengvoertuig (in aanbouw)
114 CDI XL Overbrengvoertuig (in aanbouw)
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!