| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 54.975 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-09-NZF |
| Datum eerste toelating | 2020-11-18 |
| Datum deel 1a | 2026-02-09 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 210 kW / 286 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.967 cc |
| Wielbasis | 299 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 600 Nm |
| Energielabel | E |
| Topsnelheid | 241 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.3 seconden |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2019-09-00 |
| Model tot | 2022-03-00 |
3.0 TDI Quattro S-Line Grijs kenteken 22 inch lichtmetaal Leder Bose Led Elektrische trekhaak
35 [1.5] TFSI AUT. 150PK LED DIGITALE-SCHERM NAVI CARPLAY AIRCO LMV PDC
3.0 TDI e-tron quattro Sport
3.0 TDI e-tron quattro Premium PANO-DAK NL-AUTO NAP!
3.0 TDI V6 E-TRON 374 PK HYBRID + LUCHTVERING
3.0 TDI e-tron quattro Sport
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!