| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 242.000 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 77 |
| Carrosserie | Terreinwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-067-JV |
| Datum eerste toelating | 2017-06-28 |
| Datum deel 1a | 2017-11-03 |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 7.6 |
| Verbruik stad | 8.7 |
| Verbruik snelweg | 6.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 320 kW / 435 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.956 cc |
| Laadvermogen | 740 kg |
| Gewicht | 2.460 kg |
| Wielbasis | 299 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Koppel | 900 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 199 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.8 seconden |
| Tankinhoud | 85 liter |
| Model van | 2016-00-00 |
| Model tot | 2019-00-00 |
TFSI SPORT PRO LINE S 115PK LED NAVIGATIE ECC-AIRCO LMV PDC ELEC-PAKKET
35 [1.5] TFSI AUT. 150PK LED DIGITALE-SCHERM NAVI CARPLAY AIRCO LMV PDC
50 TDI quattro Pro Line
4.0 TDI Quattro Pro Line + 7p
4.0 TDI Quattro Pro Line +
4.0TDI QUATTRO
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!