| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 61.209 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 129 – € 141 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | HZZ-87-N |
| Datum eerste toelating | 2020-12-17 |
| Datum deel 1a | 2025-09-04 |
| Kleur | Donker Daytona Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 2.4 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 185 kW / 252 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.984 cc |
| Laadvermogen | 615 kg |
| Gewicht | 2.005 kg |
| Wielbasis | 282 cm |
| Lengte | 466 cm |
| Breedte | 189 cm |
| Hoogte | 166 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.620 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 49 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 239 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.3 seconden |
| Actieradius elektrisch | 45 km |
3.0 TDI SQ5 Quattro PANO ACC B&O NAVI DAB STANDKCHL TREKHAAK '15
55 TFSI E 367PK S-LINE TREKHAAK+KEYLESS+MATRIX+LUCHT
50 TFSI E AUT7 QUATTRO S-LINE EDITION
3.0 TFSI SQ5 Quattro Competition Aut-
3.0 TFSI SQ5 Quattro Competition Aut-
55 TFSI e S edition Pano Massage Matrix Facelift 360 C 367 PK
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!