| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 65.368 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KHN-04-H |
| Datum eerste toelating | 2022-08-24 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 195 kW / 265 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 277 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Koppel | 425 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.9 seconden |
| Actieradius | 490 km |
| Actieradius elektrisch | 490 km |
| Model van | 2021-08-00 |
| Model tot | 2023-12-00 |
35|FULL BLACK EDITION|86% SOH|20'' LMV|ACC|CARPLAY|STOELVERWARMING|NAVIGATIE|NL-AUTO|NAP|1e EIGENAAR|INCLUSIEF BTW|
35 Launch edition 55 kWh
35 Advanced Edition SOH 91% Adap.Cruise Adap.Demping Apple Carplay Android Auto Stoelverwarming Navi Ecc Camera Pdc
50 quattro Launch S-Line |edition Advanced 77 kWh|SONOS|HUD|
45 265pk Quattro S Edition
40 e-tron S Line 95% SOH l Warmtepomp l Head up l Camera
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!