| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
146.780
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | R-599-SN |
| Datum eerste toelating | 2022-11-24 |
| Datum deel 1a | 2022-11-24 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Gewicht | 1.865 kg |
| Wielbasis | 277 cm |
| Lengte | 459 cm |
| Breedte | 187 cm |
| Hoogte | 163 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.475 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9 seconden |
| Actieradius | 350 km |
| Actieradius elektrisch | 350 km |
35 Launch edition 55 kWh
35 Advanced Edition SOH 91% Adap.Cruise Adap.Demping Apple Carplay Android Auto Stoelverwarming Navi Ecc Camera Pdc
50 quattro Launch S-Line |edition Advanced 77 kWh|SONOS|HUD|
45 265pk Quattro S Edition
40 e-tron S Line 95% SOH l Warmtepomp l Head up l Camera
45 Quattro Edition 76,6 kWh 265pk Dealer O.H.
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!