| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
126.052
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 81 – € 89 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | G-083-HL |
| Datum eerste toelating | 2019-10-02 |
| Datum deel 1a | 2019-10-02 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Velours |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.7 |
| Verbruik stad | 6.9 |
| Verbruik snelweg | 5.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Gewicht | 1.470 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 460 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Hoogte | 162 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.045 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 163 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 207 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.2 seconden |
| Tankinhoud | 58 liter |
| Model van | 2018-11-00 |
| Model tot | 2019-06-00 |
BWJ 2017 1.4 126 PK TFSI Sport S Line Edition
35 TFSI Advanced Pro Line Plus (CAMERA, STOELVERWARMING, DIGITALE COCKPIT, LANE-ASSIST, CRUISE ADAPTIEF)
Sportback 45 TFSI e Edition
45 TFSIe 245PK HYBRID S-TRONIC S-LINE PRO-LINE
SPORTBACK 35 TFSI S Edition Matrix Led Pano Leder
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!