| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
113.522
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | PK-084-L |
| Datum eerste toelating | 2017-07-19 |
| Datum deel 1a | 2017-07-19 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.5 |
| Verbruik stad | 6.6 |
| Verbruik snelweg | 4.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Laadvermogen | 625 kg |
| Gewicht | 1.360 kg |
| Wielbasis | 260 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.985 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 127 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.2 seconden |
35 TFSI AUT7 PRO-LINE 150PK.
35 TFSI Advanced Pro Line Plus (CAMERA, STOELVERWARMING, DIGITALE COCKPIT, LANE-ASSIST, CRUISE ADAPTIEF)
35 TFSI AUT7 PRO-LINE PLUS
Sportback 45 TFSI e Edition
35 TFSI AUT7 S-LINE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!