| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
129.684
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 122 – € 133 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | K-985-LF |
| Datum eerste toelating | 2020-12-30 |
| Datum deel 1a | 2020-12-30 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 300 kW / 408 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 675 kg |
| Gewicht | 2.495 kg |
| Wielbasis | 293 cm |
| Lengte | 490 cm |
| Breedte | 194 cm |
| Hoogte | 162 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.170 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.7 seconden |
| Actieradius | 446 km |
| Actieradius elektrisch | 446 km |
Sportback 55 Quattro Business edition 95 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-100%}
Sportback 55 quattro edition 95 kWh
Sportback 55 Quattro Business Plus 95 kWh|92%SOH|AFN.TREKHAAK|LEDER|PANO|MEMORY|ACC|CARPLAY|STOELVERW|IN.BTW|1EIG|NAP|
55 quattro S EDITION 95 kWh 1E EIG ORG NL|PANO|ALCANTARA|CAMERA|MEMORY.SEAT|STOELVRM|VIRTUAL.COCKPIT|AMBIENT.LIGHT|LED
55 quattro edition 95 kWh - Digitaal Cockpit, Navi, LED, PDC, SOH 94%
e-tron 55 Quattro advanced S Line-
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!