| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
111.948
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Wegenbelasting | € 109 – € 119 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | J-888-PL |
| Datum eerste toelating | 2020-10-01 |
| Datum deel 1a | 2020-10-01 |
| Kleur | Mythoszwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 230 kW / 313 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 695 kg |
| Gewicht | 2.345 kg |
| Wielbasis | 293 cm |
| Lengte | 490 cm |
| Breedte | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.040 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Koppel | 540 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7 seconden |
| Actieradius | 300 km |
| Actieradius elektrisch | 300 km |
| Model van | 2018-00-00 |
| Model tot | 2022-00-00 |
Sportback 55 Quattro Business edition 95 kWh [ 3-Fase-11kW ] {SOH-100%}
Sportback 55 quattro edition 95 kWh
55 quattro edition 95 kWh - Digitaal Cockpit, Navi, LED, PDC, SOH 94%
55 quattro Advanced edition 95 kWh
Sportback 55 quattro S edition 95 kWh 3-Fase
Sportback 55 quattro 408pk RS edition Black optic
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!