| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
206.412
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | ZN-061-H |
| Datum eerste toelating | 2019-07-17 |
| Datum deel 1a | 2019-07-17 |
| Kleur | Daytonagrijs pareleffect |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart / rotsgrijs st |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.1 |
| Verbruik stad | 6 |
| Verbruik snelweg | 4.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 590 kg |
| Gewicht | 1.175 kg |
| Wielbasis | 264 cm |
| Lengte | 446 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.765 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 200 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 117 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 211 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.9 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2016-00-00 |
| Model tot | 2020-00-00 |
Limousine 1.0 TFSI Sport Lease Edition
Limousine 1.4 TFSI Pro Line S Aut-
Limousine 35 TFSI Business edition
Limousine 1.4 TFSI Ambiente Pro Line Plus
Limousine 2.0 TFSI quattro Sport S Tronic Camera Navi S Line Stoelver. Led
Limousine 1.5 TFSI CoD 150pk S-Tronic Sport S-Line Ed.
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!