| Bouwjaar | 2013 |
|---|---|
| Tellerstand | 119.457 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | JGV-04-B |
| Kleur | Zilver |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 93 kW / 126 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Wielbasis | 264 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 200 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 212 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.4 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2013-09-00 |
| Model tot | 2015-12-00 |
Limousine 1.4 TFSI CoD Ambition Pro Line
Limousine 1.4 TFSI CoD Ambition Pro Line S
1.0 TFSI Design Pro Line Plus | Stoelverwarming |
Limousine 1.0 TFSI Sport Lease Edition
Limousine 1.4 TFSI Pro Line S Aut-
Limousine 1.4 TFSI Ambiente Pro Line Plus
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!