| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 63.139 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | JVV-36-V |
| Datum eerste toelating | 2021-09-21 |
| Datum deel 1a | 2026-01-30 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 4.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 82 kW / 111 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Gewicht | 1.200 kg |
| Wielbasis | 264 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.775 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 200 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 125 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.6 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Model van | 2020-05-00 |
| Model tot | 2020-12-00 |
Limousine 1.4 TFSI CoD Ambition Pro Line S
1.0 TFSI Design Pro Line Plus | Stoelverwarming |
Limousine 30 TFSI S-Line
Limousine 1.4 TFSI Ambiente Pro Line | Stoelverwarming | Parkeersensoren | Getint Glas |
Limousine 1.0 TFSI Sport Lease Edition
Limousine 1.4 TFSI Pro Line S Aut-
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!