| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 177.126 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Datum eerste toelating | 2021-10-12 |
| Datum deel 1a | 2021-10-12 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Donker Mythoszwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 4.5 |
| Verbruik stad | 5.2 |
| Verbruik snelweg | 4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 82 kW / 111 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 580 kg |
| Gewicht | 1.260 kg |
| Wielbasis | 264 cm |
| Lengte | 450 cm |
| Breedte | 182 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.840 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 200 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 119 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.6 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Model van | 2020-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
Limousine 1.0 TFSI Sport Lease Edition
Limousine 1.4 TFSI Pro Line S Aut-
Limousine 30 TFSI Pro Line BJ2021 Lmv 17" | Led | Pdc | App-Connect | Virtual cockpit | Climate control | Cruise control | Getint glas
Limousine 30 TFSI Business edition
Limousine 35 TFSI CoD Advance Sport Automaat (VIRTUAL COCKPIT, STOELVERWARMING, ADAPTIVE CRUISE, PARKEERSENSOREN)
Limousine 1.4 TFSI Ambiente Pro Line Plus
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!