| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 97.162 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | H-948-XK |
| Datum eerste toelating | 2019-05-10 |
| Datum deel 1a | 2020-06-18 |
| Kleur | DENIM BLUE (723) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | CHARCOAL/LEAC/AMBER (RC20) |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 7.5 |
| Verbruik stad | 9.2 |
| Verbruik snelweg | 6.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 184 kW / 250 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.969 cc |
| Laadvermogen | 718 kg |
| Gewicht | 1.712 kg |
| Wielbasis | 287 cm |
| Lengte | 469 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.430 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
| CO2-uitstoot | 173 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 220 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.8 seconden |
| Tankinhoud | 60 liter |
| Model van | 2017-00-00 |
| Model tot | 2021-00-00 |
2.0 T8 AUT8 TWIN ENGINE AWD INSCRIPTION
2.0 T8 Twin Engine AWD Inscription
2.0 T6 Plug-in hybrid AWD Core Bright | PANORAMADAK | LEDER | CAMERA | CARPLAY .
2.0 T6 Plug-in hybrid AWD Core Bright | PANORAMADAK | LEDER .
2.0 T6 Plug-in hybrid AWD Inscription | LEDER | PANO-DAK | H&K | MEMORY | 360° CAMERA | STOELVERK. | TREKHAAK | STOEL/STUURVERW. |
2.0 T8 Plug-in hybrid AWD Plus Bright Pano|Memory
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!