| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 146.473 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KBH-06-F |
| Datum eerste toelating | 2020-11-17 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 3 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.7 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 192 kW / 261 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.477 cc |
| Laadvermogen | 519 kg |
| Gewicht | 1.771 kg |
| Wielbasis | 270 cm |
| Lengte | 443 cm |
| Breedte | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.290 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 265 Nm |
| Topsnelheid | 205 km/u |
1.5 T2 Momentum Core
2.0 T4 Automaat Pdc Clima Cruise Trekhaak Led Dab+ Bluetooth Leder
1.5 T4 Plug-in Hybrid 155kW/211pk DCT7 Inscription Exp. FACELIFT! CLIMA + ADAPT.CRUISE + BLIS + NAVI SENSUS + LANE ASSIST + SPORTSTOELEN + KEYLESS ENTRY&GO + EL.ACHTERKLEP + CAMERA + PD-GLASS + PARKSENSOREN V&A + 18" LM-VELGEN!!
T3 R-Design
1.5 T3 163 pk Automaat Momentum
1.5 T4 Recharge R-Design Expression
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!