| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 51.700 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | GLG-23-B |
| Datum eerste toelating | 2020-06-08 |
| Datum deel 1a | 2020-06-08 |
| Kleur | Onyx Black metallic (zwart metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 3 |
| Aantal handzenders | 3 |
| Verbruik gemiddeld | 6 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 120 kW / 163 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.477 cc |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Wielbasis | 270 cm |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 265 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.6 seconden |
| Tankinhoud | 54 liter |
| Model van | 2019-04-00 |
| Model tot | 2020-07-00 |
1.5 T2 Momentum Business Automaat Navi Camera Carplay
2.0 T4 Automaat Pdc Clima Cruise Trekhaak Led Dab+ Bluetooth Leder
1.5 T4 Recharge 155kW/211pk DCT7 Inscription ADAPT.CRUISE + PILOT ASSIST + EL.TREKHAAK + NAPPA LEER + NAVI SENSUS + LANE ASSIST + STUUR-&STOELVERWARMING + CAMERA + STYLING PAKKET + KEYLESS ENTRY&GO + PARKSENSOREN V&A + 19” LM-VELGEN!!
1.5 T5 Rech. Inscr. | Pano | Camera | Stoelverwarming
1.5 T4 Core Bright Hybrid Adaptive cruise | elektrische kofferbak | Voorruitverwarming | Camera | PDC
Recharge P8 AWD R-Design
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!