| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
146.538
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 120 – € 131 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | G-367-PF |
| Datum eerste toelating | 2019-11-08 |
| Datum deel 1a | 2019-11-08 |
| Kleur | 721 Mussel Blue metallic (blauw metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | UB00 Nappa Leder Blond Charcoal interior/LeaB/Blond seat/Comfort |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 2 |
| Plug-in hybride | ja |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 287 kW / 390 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.969 cc |
| Laadvermogen | 659 kg |
| Gewicht | 1.931 kg |
| Wielbasis | 294 cm |
| Lengte | 496 cm |
| Breedte | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.590 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 40 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.1 seconden |
| Tankinhoud | 60 liter |
| Actieradius elektrisch | 54 km |
| Model van | 2016-00-00 |
| Model tot | 2020-00-00 |
T5 Momentum
2.0 T5 R-Design 255PK MEMORY+LEDER+KEYLESS NLAUTO
2.0 T4 Momentum | CAMERA | VIRTUAL COCKPIT | CRUISE | APPLE CARPLAY |
2.0 T4 Momentum | CAMERA | VIRTUAL COCKPIT |
T5 Inscription
2.0 B4 212 PK Inscription
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!