| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 45.226 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Wegenbelasting | € 97 – € 106 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | R-789-JK |
| Datum eerste toelating | 2022-09-20 |
| Datum deel 1a | 2022-09-20 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 300 kW / 408 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 535 kg |
| Gewicht | 2.085 kg |
| Wielbasis | 270 cm |
| Lengte | 444 cm |
| Breedte | 187 cm |
| Hoogte | 159 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.620 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Koppel | 660 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.7 seconden |
| Actieradius | 449 km |
| Actieradius elektrisch | 449 km |
| Model van | 2021-09-00 |
| Model tot | 2022-06-00 |
Recharge Core 70 kWh | PANORAMADAK | Full LED | ECC | NAVI | SOH 91% .
Recharge Twin Intro Edition 78 kWh | PANORAMADAK | Full LED | CAMERA | SOH 97,2% .
C40 RECHARGE 94,7% SOH PLUS VOL OPTIES LEDER ALCANTARA ADAPTIVE CRUISE STOELVERWARMING CARPLAY EERSTE EIGENAAR
Recharge Plus 69 kWh
Recharge Plus 69 kWh | Half LEDER | PANORAMADAK | Full LED | SOH: 94,1% | .
Recharge Core 69 kWh *SOH 92%* Full LED | Sportstoelen .
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!