| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 15.215 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 03-9117 |
| Datum eerste toelating | 2022-11-21 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 170 kW / 231 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 270 cm |
| Koppel | 330 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.4 seconden |
| Actieradius | 438 km |
| Actieradius elektrisch | 438 km |
| Model van | 2021-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
Recharge Twin Intro Edition 78 kWh | Panoramadak |
C40 RECHARGE 94,7% SOH PLUS VOL OPTIES LEDER ALCANTARA ADAPTIVE CRUISE STOELVERWARMING CARPLAY EERSTE EIGENAAR
1st Edition 408pk 78kWh Recharge Pure Electric AWD 90%SOH l Pano
Recharge Core 69 kWh
Recharge Twin Ultimate 78 kWh
Single Motor Plus 69 kWh | PANORAMADAK | Half LEDER ✅ 1e Eigenaar | SOH: 95% | *2e PAASDAG OPEN!*
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!