| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
91.875
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | N-322-SZ |
| Datum eerste toelating | 2021-12-30 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 301 kW / 409 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 2.702 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Topsnelheid | 180 km/u |
Recharge Twin Intro Edition 78 kWh | Panoramadak |
Recharge Twin Intro Edition 78 kWh
C40 RECHARGE 94,7% SOH PLUS VOL OPTIES LEDER ALCANTARA ADAPTIVE CRUISE STOELVERWARMING CARPLAY EERSTE EIGENAAR
Recharge Core 69 kWh
Recharge Twin Ultimate 78 kWh
Single Motor Plus 69 kWh | PANORAMADAK | Half LEDER ✅ 1e Eigenaar | SOH: 95% | *2e PAASDAG OPEN!*
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!