-
- Aanbod
- Volkswagen
- Transporter
- Volkswagen Transporter
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 146.309 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 1 |
| Kenteken | V-16-NKD |
| Datum eerste toelating | 2020-05-01 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Basis |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 866 kg |
| Gewicht | 1.934 kg |
| Wielbasis | 340 cm |
| Lengte | 540 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Hoogte | 191 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.800 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
2.0 TDI L2H1 102pk
2.0 TDI L2H1
2.0 TDI L2H1 150PK 28 Automaat - N.A.P. Airco, Cruise, Navi, PDC.
2.0 TDI L2H1 30 DC
2.0 TDI 150 PK DSG AUT. L1H1 HIGHLINE + CARPLAY
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!