-
- Aanbod
- Volkswagen
- Touareg
- Volkswagen Touareg
| Bouwjaar | 2013 |
|---|---|
| Tellerstand |
237.918
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 210 – € 226 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 7-KDG-38 |
| Datum eerste toelating | 2013-03-22 |
| Datum deel 1a | 2013-03-22 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Deep Black Pearl (zwart metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.2 |
| Verbruik stad | 8.4 |
| Verbruik snelweg | 6.5 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 180 kW / 245 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.967 cc |
| Laadvermogen | 788 kg |
| Gewicht | 2.052 kg |
| Wielbasis | 289 cm |
| Lengte | 490 cm |
| Breedte | 197 cm |
| Hoogte | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.840 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 550 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 189 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 218 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8 seconden |
| Tankinhoud | 85 liter |
| Model van | 2012-09-00 |
| Model tot | 2014-10-00 |
3.0 TDI 262 PK Euro 6 *YOUNG-TIMER*, Trekhaak, Xenon, Leder, Camera, Cruise Control
3.0 TDI 262 PK Euro 6 *YOUNG-TIMER*, Trekhaak, Xenon, Leder, Camera, Cruise Control
3.0 TDI R-Line Automaat
3.0 TDI R-Line Automaat
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!