-
- Aanbod
- Volkswagen
- Taigo
- Volkswagen Taigo
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 68.098 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KGD-97-J |
| Datum eerste toelating | 2023-01-30 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Donkergrijs |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 81 kW / 110 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Gewicht | 1.160 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.9 seconden |
1.0 TSI R-Line
1.0 TSI Life Automaat | Adap. Cruise | Stoelverwarming | Carplay | PDC V+A | Airco
1.0 TSI R-Line Business Pano IQ Led Navi Clima Camera 18"LM
1.0 TSI DSG R-Line Camera LED Stoelverwarming Adaptive Cruise
1.0 TSI Life CarPlay ACC Automaat
1.5 TSI R-Line DSG PANO IQ CAMERA
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!