-
- Aanbod
- Volkswagen
- Polo
- Volkswagen Polo
| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Tellerstand | 175.012 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 40 – € 43 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | ZD-634-Z |
| Datum eerste toelating | 2014-02-03 |
| Datum deel 1a | 2019-05-14 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.5 |
| Verbruik stad | 7.3 |
| Verbruik snelweg | 4.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 51 kW / 69 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.198 cc |
| Laadvermogen | 583 kg |
| Gewicht | 967 kg |
| Wielbasis | 247 cm |
| Lengte | 407 cm |
| Breedte | 170 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.550 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 530 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 800 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 112 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 128 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 14.1 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Model van | 2009-06-00 |
| Model tot | 2010-12-00 |
1.6 TDI Comfortline Executive -NAVI-PDC-CAM-
1.0 TSI Comfortline Parkeersensoren Navigatie Adaptive Cruise
1.0 TSI Highline Business R
TSI 95PK COMFORTLINE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!