-
- Aanbod
- Volkswagen
- Polo
- Volkswagen Polo
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 14.164 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 48 – € 53 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JZL-84-Z |
| Datum eerste toelating | 2025-03-31 |
| Datum deel 1a | 2026-02-25 |
| Kleur | Donker grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 71 kW / 97 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 550 kg |
| Gewicht | 1.110 kg |
| Wielbasis | 255 cm |
| Lengte | 407 cm |
| Breedte | 175 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.660 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 175 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 122 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.5 seconden |
| Tankinhoud | 40 liter |
| Model van | 2024-01-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
1.0 TSI 95pk Bluemotion Navigatie App-Connect Airco Cruise Control
1.0 TSI Comfortline Business Navigatie App-Connect DAB+ Adaptive Cruise
1.0 TSI Comfortline Parkeersensoren Navigatie DAB+ App-Connect
1.0 TSI Comfortline Parkeersensoren Navigatie Adaptive Cruise
TSI 95PK COMFORTLINE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!