-
- Aanbod
- Volkswagen
- Passat
- Volkswagen Passat
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 22.923 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 24-74 |
| Datum eerste toelating | 2025-07-11 |
| Datum deel 1a | 2025-07-11 |
| Kleur | Grey-metallic diabase (5X) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Black (ZN) |
| Bekleding interieur | Stof |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 200 kW / 272 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Wielbasis | 284 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 9 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.1 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Actieradius elektrisch | 124 km |
| Model van | 2024-00-00 |
Variant 1.4 TSI ACT Comfortline Business
Variant 1.4 TSI ACT Highline
Variant 1.8 TSI Highline | Camera | Leer/alcantara | Adap Cruise | Stoelverwarming
Variant 1.4 TSI GTE Highline | TREKHAAK | SOH 87% | NAVI | CLIMATE | LED |
Variant 1.4 TSI Highline Business R
Variant 1.4 TSI PHEV GTE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!