-
- Aanbod
- Volkswagen
- Multivan
- Volkswagen Multivan
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 5.000 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 112 – € 124 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JGK-46-B |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2025-09-30 |
| Datum deel 1a | 2025-09-30 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Beige |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.8 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 180 kW / 245 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 683 kg |
| Gewicht | 2.267 kg |
| Wielbasis | 312 cm |
| Lengte | 517 cm |
| Breedte | 194 cm |
| Hoogte | 191 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 20 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Actieradius elektrisch | 91 km |
| Model van | 2025-01-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
1.4 218pk DSG e-hybrid L1H1 Life
1.4 eHybrid/1E Eig./BTW /7 persoons!
INCL. BTW LIFE 1.4 eHybrid 218pk L2 7-persoons Apple carplay Camera LED ACC Cruise control Parkeersensoren
1.4 eHybrid EDITION 7p.
1.4 eHybrid L2 Energetic Apple Carplay Camera Naviagatie Panoramadak ACC Cruise control Harman Kardon
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!