-
- Aanbod
- Volkswagen
- Multivan
- Volkswagen Multivan
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 86.236 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 147 – € 161 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2024-01-24 |
| Datum deel 1a | 2026-04-09 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Gewicht | 2.172 kg |
| Lengte | 497 cm |
| Breedte | 194 cm |
| Hoogte | 191 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
1.4 218pk DSG e-hybrid L1H1 Life
INCL. BTW LIFE 1.4 eHybrid 218pk L2 7-persoons Apple carplay Camera LED ACC Cruise control Parkeersensoren
1.4 eHybrid EDITION 7p.
1.4 eHybrid 218PK DSG L2H1 Life
1.4 eHybrid L2 Energetic Apple Carplay Camera Naviagatie Panoramadak ACC Cruise control Harman Kardon
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!